Wiccan Rede Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kolme seadust mäleta, kuidas annad, nõnda saad.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Hommikul.

Go down 
3 posters
AutorTeade
Elizabeth Connely

Elizabeth Connely


Postituste arv : 20
Join date : 19/06/2010

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Eliza, Liz, Bess.
Vanus: 18
Võime(d): Kontrollib ja suudab tekitada tormi.

Hommikul. Empty
PostitaminePealkiri: Hommikul.   Hommikul. Empty20/6/2010, 15:39

Elizabeth sammus söökla poole. Tal oli alles ärganud. Sööklast kostis tasane sumin, mida tekitasid mõningad õpilased, kes üksteisega rääkisid ja samas ka hommikusööki nautisid.
Liz sammus toiduletini ning võttis omale mannaputru, kõrvale joogiks šokolaadiga sojapiima ning ühe õuna. Tütarlaps läks oma toiduga ühe vaba lauani, mis oli akna lähedal ,mis oli irvakil ja lasi õhku suurde ruumi. Neidis istus ja maitsestas oma pudru kaneeli ning suhkruga. Bess muigas kergelt ja asus isukalt sööma järgides siiski ütlust, et hommikusöök söö ise, lõuna jaga sõbraga ja õhtusöök anna vaenlasele, kuigi erilisi vaenlasi tal nagu polnudki. Vähemalt ta ei teadnud, et oleks.
Tagasi üles Go down
Lolita M. Ferret

Lolita M. Ferret


Postituste arv : 15
Join date : 18/06/2010
Age : 30

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mymy Lola Lo
Vanus: 16
Võime(d): Lolital puudub mõni eriline võime kuid samas on ta väga hea käsi ennustamisel. Kuna kõigil seda annet pole, võib seda pidadagi tema võimeks.

Hommikul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul.   Hommikul. Empty20/6/2010, 16:24

Lolita My sammus tasasel sammul söögiletini. Ta oli just eelmine õhtu saabunud ja väga tagasihoidlik. Myl jäi suu lahti kui ta toiduvalikut nägi- erinevad salatid, igasugused supid ja pudrud, liha... . Joogivalik oli veel suurem kui see võimalik oli. Ta otsustas lihtsa salati ja jäätee kasuks. Tütarlapsel oli väga hea meel ka kõrte pärast. Mõnikord mõtles ta endast kui kõrte fanaatikust.
Koos kandikuga sammus ta laua juurde, kus erinevalt teistest laudadest istus ainult üks inimene. "Kas ma siia võin istuda?" küsis Lolita vaiksel häälel.
Tagasi üles Go down
Elizabeth Connely

Elizabeth Connely


Postituste arv : 20
Join date : 19/06/2010

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Eliza, Liz, Bess.
Vanus: 18
Võime(d): Kontrollib ja suudab tekitada tormi.

Hommikul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul.   Hommikul. Empty20/6/2010, 16:30

Elizabeth jätkas söömisega rahulikult kuni kuulis kellegi vaikset häält end kõnetamas. Ta tõstis pilgu ja viis selle neiule, kes vist oli ka tema toakaaslane. "Jah, ikka võite," sõnas Liz sõbralikult naeratades ja jõi lonksu oma joogist. Šokolaadimaitseline sojapiim oli põhimõtteliselt samasugune nagu tavaline šoksimaitseline piim, aga veidi jahusem.. Kokkuvõte oli siiski see, et see oli väga maitsev.
"Minu nimi on Elizabeth, aga võite ka Bess öelda," tutvustas Eliza end.
Tagasi üles Go down
Lolita M. Ferret

Lolita M. Ferret


Postituste arv : 15
Join date : 18/06/2010
Age : 30

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mymy Lola Lo
Vanus: 16
Võime(d): Lolital puudub mõni eriline võime kuid samas on ta väga hea käsi ennustamisel. Kuna kõigil seda annet pole, võib seda pidadagi tema võimeks.

Hommikul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul.   Hommikul. Empty20/6/2010, 16:38

Lolita naeratas tagasihoidlikult ja istus siis kiiruga teisele poole lauda. Laud ei olnud väga suur. Maksimaalselt neljale inimesele.
"Minu nimi on Elizabeth, aga võite ka Bess öelda," Lo tõstis oma pea ja tutvustas ka end: "Ma olen Lolita My, aga võite mind kutsuda kas Lolita või My'ks," Ta sutskas kahvli pisikesse kirsstomatisse ja siis pistis selle suhu. "Kas te oletegi see tüdruk kellega ma tuba jagan?" küsis My.
Tagasi üles Go down
Elizabeth Connely

Elizabeth Connely


Postituste arv : 20
Join date : 19/06/2010

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Eliza, Liz, Bess.
Vanus: 18
Võime(d): Kontrollib ja suudab tekitada tormi.

Hommikul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul.   Hommikul. Empty20/6/2010, 16:46

ot. Kat, Selle Söökla kirjakese all on ka söökla kirjeldus.. Ja lauad pole neljale.. Aga ma ei mäleta ise ka mitmele täpselt -.-

"Meeldiv tutvuda," sõnas Eliza ja sõi veidi oma putru veel edasi. "Kui mõtlete kolmandat tuba siis küll jah," lausus ta naeratades. "Ehk läheks ka üle sinatamisele?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Lolita M. Ferret

Lolita M. Ferret


Postituste arv : 15
Join date : 18/06/2010
Age : 30

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mymy Lola Lo
Vanus: 16
Võime(d): Lolital puudub mõni eriline võime kuid samas on ta väga hea käsi ennustamisel. Kuna kõigil seda annet pole, võib seda pidadagi tema võimeks.

Hommikul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul.   Hommikul. Empty20/6/2010, 16:55

Sorry Anna

"Olgu, kuidas sulle toit maitseb?" Lolita itsitas natuke ja jõi jääteed kohe peale, mis kohe kindlasti pidi talle kurku minema. Ta pilgutas ja ootas kuni see tobe lämbumistunne üle läheb ja julges siis oma suu avada ainult et köhima hakata. "Ma vihkan kui see juhtub..." pobises ta rohkem endale kui kellegile teisele ja vaatas uuesti Bessi.
Tagasi üles Go down
Elizabeth Connely

Elizabeth Connely


Postituste arv : 20
Join date : 19/06/2010

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Eliza, Liz, Bess.
Vanus: 18
Võime(d): Kontrollib ja suudab tekitada tormi.

Hommikul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul.   Hommikul. Empty20/6/2010, 16:59

"Vägagi maitsev ja sulle endale?" vastas Liz muiates ja sõi veel mõne ampsu. Kui Lolitale tee kurku läks vaatas ta teda murelikult. "Kõik korras?" küsis ta tüdrukult lõpuks.
Tagasi üles Go down
Lolita M. Ferret

Lolita M. Ferret


Postituste arv : 15
Join date : 18/06/2010
Age : 30

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mymy Lola Lo
Vanus: 16
Võime(d): Lolital puudub mõni eriline võime kuid samas on ta väga hea käsi ennustamisel. Kuna kõigil seda annet pole, võib seda pidadagi tema võimeks.

Hommikul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul.   Hommikul. Empty20/6/2010, 17:04

"Jah, mul juhtub seda alatihti. Aga toit on väga maitsev, kuigi enda kasvatatud omade vastu ei saa," peale seda võttis ta, seekord ettevaatlikumalt, viimase lonksu teed.
Tagasi üles Go down
Elizabeth Connely

Elizabeth Connely


Postituste arv : 20
Join date : 19/06/2010

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Eliza, Liz, Bess.
Vanus: 18
Võime(d): Kontrollib ja suudab tekitada tormi.

Hommikul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul.   Hommikul. Empty20/6/2010, 19:40

"Ega isetehtud või kasvatatud asjade vastu ei saagi miski," lausus Bess muiates ja sõi veel oma maitsvat putru. Mannapuder oli üks vähestest pudrudest, mida ta oli nõus lihtsalt sööma.
Tagasi üles Go down
Lolita M. Ferret

Lolita M. Ferret


Postituste arv : 15
Join date : 18/06/2010
Age : 30

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mymy Lola Lo
Vanus: 16
Võime(d): Lolital puudub mõni eriline võime kuid samas on ta väga hea käsi ennustamisel. Kuna kõigil seda annet pole, võib seda pidadagi tema võimeks.

Hommikul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul.   Hommikul. Empty21/6/2010, 12:03

"Nüüd olen ma küll täis." ohkas Lola ja patsutas enda pisikest kõhtu. "Kas sa tahad et ma su ära ootaksin?"
Tagasi üles Go down
Elizabeth Connely

Elizabeth Connely


Postituste arv : 20
Join date : 19/06/2010

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Eliza, Liz, Bess.
Vanus: 18
Võime(d): Kontrollib ja suudab tekitada tormi.

Hommikul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul.   Hommikul. Empty21/6/2010, 12:15

"Mm.. See oleks sust väga kena, aga mida sa üldse pärast teed?" küsis Liz muiates ja jätkas söömisega. Putru oli vaid paar lusikatäit veel alles ja no šoksisojakas läks küll kiirelt ja mõnusalt alla. Bess sõigi veel need paar suutäit ära ja jõi veidi piima peale.
Tagasi üles Go down
Lolita M. Ferret

Lolita M. Ferret


Postituste arv : 15
Join date : 18/06/2010
Age : 30

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mymy Lola Lo
Vanus: 16
Võime(d): Lolital puudub mõni eriline võime kuid samas on ta väga hea käsi ennustamisel. Kuna kõigil seda annet pole, võib seda pidadagi tema võimeks.

Hommikul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul.   Hommikul. Empty21/6/2010, 12:19

"Ma ei tea. Mõtlesin lugema minna," tüdruk naeratas. "Aga mida sina mõtlesid teha?" küsis Lola samal ajal kui ta väikest salatikahvlit kahe näpu vahel keerutas ja seda tungival pilgul uuris.
Tagasi üles Go down
Elizabeth Connely

Elizabeth Connely


Postituste arv : 20
Join date : 19/06/2010

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Eliza, Liz, Bess.
Vanus: 18
Võime(d): Kontrollib ja suudab tekitada tormi.

Hommikul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul.   Hommikul. Empty21/6/2010, 12:27

Bess muigas kergelt, kuna tallegi meeldis lugeda. "Ma ei teagi. Ma enamasti mõtlen kõik käigupealt välja," tõdes ta ja jõi veel oma piima.
Tagasi üles Go down
Miseria Caldwell

Miseria Caldwell


Postituste arv : 110
Join date : 15/06/2010
Age : 31

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Missy
Vanus: 18
Võime(d): Suudab käeviipega esemeid kontrollida - kas lennutada neid kiiresti või panna kõik enda ümber ülima aeglusega liikuma, mis mõjub aja peatamisena.

Hommikul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul.   Hommikul. Empty21/6/2010, 14:31

Miseria astus sööklasse, suundudes otse leti juurde. Naine tekitas igal sammul heli kuna tal olid randmete ümber kümned sarnase disainiga käevõrud ning ka vöö küljes kõlisevad helmed. Pikk tumepunast tooni seelik keerles Missy jalgade ümber ning must korsett oli endiselt omal kohal. Seekord polnud ta alla pannud mingit pluusi kuna väljas oli piisavalt soe. Hetke mõelnud, otsustas naine värske salati ja viljakohvi kasuks. Toidu kätte saanud, heitis ta alles nüüd pilgu sööklale ja suundus siis ühe laua suunas, kus pisut vähem rahvast oli. "Võib liituda?" küsis ta viisaka naeratusega laua juures seisma jäädes. Tundus, et seltskond oligi juba lõpetamas.
Tagasi üles Go down
Lolita M. Ferret

Lolita M. Ferret


Postituste arv : 15
Join date : 18/06/2010
Age : 30

Tegelasest
Hüüdnimi/ed: Mymy Lola Lo
Vanus: 16
Võime(d): Lolital puudub mõni eriline võime kuid samas on ta väga hea käsi ennustamisel. Kuna kõigil seda annet pole, võib seda pidadagi tema võimeks.

Hommikul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul.   Hommikul. Empty24/6/2010, 11:20

Kui Lola kuulis kedagi enda kõrval ta ehmus ja pillas ta kahvli käest ning punastas oma kohmakuse üle. Ta tõstis selle uuesti üles " Vabandust! Jaa, ma arvan küll," ta naeratas "Kuigi me just lõpetame. Ma olen Lolita My, te võite mind kutsuda Lolitaks või Myks." Lolita oli öelnud täpselt samad sõnad ka bessile.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hommikul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul.   Hommikul. Empty

Tagasi üles Go down
 
Hommikul.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Wiccan Rede Academy :: Koolimaja || I korrus :: Söökla.-
Hüppa: